Honor 100 ve 100 Pro’nun gerçek görüntüleri ortaya çıktı

Honor’un heyecanla beklenen Honor 100 serisi, resmi olarak 23 Kasım’da piyasaya sürülecek. Bu seri, Honor 100 ve Honor 100 Pro modellerini içeriyor ve her iki model arasındaki tasarım farklılıkları dikkat çekiyor. Honor 100 Pro’nun özellikle eşsiz tasarım unsurlarıyla öne çıkıyor.

Honor 100, siyah, beyaz ve degrade olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor. Klasik dikdörtgen şeklinde bir kamera düzenine sahip olan bu model, şık bir yarı dairesel dekoratif bantla süslenmiş. Ortada iki kamera yer alıyor.

Diğer yandan Honor 100 Pro, siyah ve beyaz klasik renklerin yanı sıra mavi ve mor olmak üzere iki çift tonlu renk seçeneği sunuyor. Pro modelini ayıran en büyük özellik, arka panelde cam ve düz derinin birleştirilmesiyle oluşturulan yenilikçi malzeme kullanımı. Bu alışılmadık yaklaşım, üretim sürecinde zorluklar yaratmakla birlikte cihaza sofistike bir dokunuş katıyor.

Honor 100 ve 100 Pro’nun gerçek görüntüleri ortaya çıktı

Honor 100 Pro‘nun kamera modülü, geleneksel tasarımlardan ayrılıyor ve Möbius halkasından ilham alan bir şekilde tasarlanmış. Karışık görünüşüne rağmen, bu tasarım sonsuz bir döngüyü temsil ediyor ve telefonun estetiğine simgesel bir anlam katıyor. Yakından incelendiğinde, Honor 100 Pro’nun arka tarafında, OIS (Optik Görüntü Sabitleme) özelliği ile desteklenen 50 megapiksel ana kamera da dahil olmak üzere üç kamera bulunuyor.

Sızıntıya göre, Honor 100 modeli Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile, Honor 100 Pro ise Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir