Murat Övüç’ün SMA’lı Çocuk İçin Düzenlenen Gecedeki Agresif Hareketleri Tepki Topladı

Her açıklamasıyla infial yaratan Murat Övüç sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi. Sosyal medya fenomeni olarak yola çıkan Övüç, şimdilerde ülkenin dört bir yanındaki kadınlar matinesinde sahne alıyor. Kaosmagazin’in haberine göre, Murat Övüç’ün SMA hastası bir çocuk için düzenlenen gecede normalden daha fazla ücret ödemesi tepki çekti.

İlişki tavsiyeleri verdiği paylaşımlarla adını geniş kitlelere duyuran Murat Övüç, konuşma tarzı ve yayınladığı videolarla fenomen haline geldi.

fenomen olan ve herkesin takip etmeye başladığı Murat Övüç, yıllardır bir medya karakteri olarak tanıdığımız isimler arasına girdi.

Sosyal medyada sürekli karşımıza çıkan bir karaktere dönüşen Murat Övüç artık düğünlerde, özel gecelerde ve kadın matinelerinde sahneye alıyor.

Çıktı sahnelerdeki abartılı kıyafet ve makyajı ile sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken fenomen son olarak “Dilan Polat için ağladı” haberleriyle gündem olmuştu.

Övüç’ün ‘Para senin gözün kör olsun. Oy Dilan, Dilan, Dilan’ diye ağladığı video sansasyon yaratınca paylaşımların ardı arkası kesilmedi.

“@kaosmagazin” adlı bir sayfanın haberine göre, Murat Övüç’ün son sahnesinde tansiyon yükseldi. Övüç’ün arkasındaki kadını iteklemesi tepki çekti.

Agresif tavırlar sergileyen Murat Övüç’ün katıldığı o gecenin SMA hastası bir çocuk için düzenlendiği öne sürüldü.

Tepki çeken o anları buradan izleyebilirsiniz ?

Hatta, normalde sahne fiyatı 3500 euro olduğu belirtilen Murat Övüç’ün o gece için sahne ücretini 4000 euro olarak söylediği iddia edildi.

Murat Övüç’ün küfürlü konuştuğu anlar da bu şekilde kameralara yansıdı?

Tepki geçen görüntüler sosyal medya kullanıcılarından da nasibini aldı…

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de duymak isteriz…

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir