Ünlü İsimler “Bambaşka Bi’ Ferahlık” Deneyimi İçin Bir Araya Geldi

Yaptığı marka aktivasyonlarıyla adından sık sık söz ettiren ve  bu defa neredeyse tüm duyulara hitap eden sıra dışı bir dijital deneyim alanıyla  ziyaretçilerin karşısına çıkan Yumoş; aralarında Ezgi Eyüboğlu, Müjde Uzman, Pelin Karahan, Yüsra Geyik, Danla Bilic, Yasemin Tatlıses, Başak Gümülcinelioğlu, Hande Doğandemir, Cemal Can Canseven’in de bulunduğu birçok ünlü ismi  Yumoş Sakura Tüneli lansmanında bir araya getirdi.

Renkli marka kimliği, ikonik ayıcığı ve 2021’den beri gerçekleştirdiği farklı marka aktivasyonlarıyla adından sıkça söz ettiren giysi bakım markası Yumoş; basın, sanat ve influencer camiasından pek çok ismin katılımı ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken etkinliklerine bir yenisini ekledi.

Yumoş Extra Sakura’nın giysiler üzerindeki etkisini anlatmak için Kanyon metro girişinde Yumoş Sakura Tüneli isimli dijital deneyim alanı oluşturan marka; 27 Nisan’da Cumartesi akşamı Kanyon Serafina’da ünlü isimlerin de katılımıyla bir lansman partisi düzenledi. 

LansmanaPelin Karahan, Hande Doğandemir, Müjde Uzman, Başak Gümüşlcinelioğlu, Demircan Kaçel, Ezgi Eyüboğlu, Yüsra Geyik gibi ünlü oyuncuların yanı sıra; influencer’lardan Danla Bilic, Cemal Can Canseven, Yasemin Tatlıses gibi isimler de katıldı.

Ünlü isimler; 24 metre boyunca dijital LED ekranlarla kaplanan tünelde, Yumoş Extra Sakura’nın bambaşka ferahlık dolu dünyasında ikonik Yumoş ayılarıyla interaktif bir görsel ve duyusal bir deneyim yaşadı. Deneyim alanındaki yürüdükçe hareket eden sakura çiçekleri, ünlü isimleri takip eden Yumoş ayıcıkları geceye renk kattı. Yumoş Extra ailesinin en yeni üyesi Yumoş Extra Sakura’nın muhteşem kokusu da ünlü isimlerin tünel yolculuklarına eşlik etti. 

Etkinlik sırasında davetlilerin deneyim tünelinde yaptığı birbirinden eğlenceli paylaşımlar da dikkat çekti.

Yumoş Sakura Tüneli, 9 Mayıs’a kadar Kanyon Metro girişinde olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir